Praca: Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Archiwista
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/19/0009
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z regulaminem pracy, organizacją pracy w firmie.Przeprowadzenie szkoleń dotyczących w/w zawodu.Segregacja, podział dokumentów i akt na poszczególne kategorie z wyłączeniem dokumentów przeznaczonych do zniszczenia.Archiwizowanie dokumentów ZUS i US.Wykonywanie protokołów zdawczo-odbiorczych dokumentów i akt przeznaczonych na przechowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu