Praca: Cieśla


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Cieśla
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/20/0431
OBOWIĄZKI:
Praca na budowie relizujacej kompleksową inwestycję budowlaną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność i chęci do pracy


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Pajęczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.
łódzkie /
  • Miejsce pracy: Szwecja, NiemcyOpis stanowiska:Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowejWykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnejPomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskichInne prace...

  • Dodane: 2020-12-04
Lambda S.A.
łódzkie /
  • Wymagania:Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rokUmiejętność pracy z systemami szalunkowymiOferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie – od 115 SEK netto/hUmowa o pracę z pełnymi świadczeniami...

  • Dodane: 2020-12-04
Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
łódzkie / Skierniewice
  • PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIOWE, GIPSOWANIE ŚCIANWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2020-12-01
Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
łódzkie / Skierniewice
  • PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIA, FORMOWANIE ŚCIANWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2020-12-01