Praca: Cyzelator/metaloplastyk


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Cyzelator/metaloplastyk
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1562
OBOWIĄZKI:
produkcja iluminacji świetlnych, tworzenie, wyginanie i wykańczanie wyrobów z metalu (głównie kolorowych) w artystyczne formy na powierzonym materiale.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie w branży

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

łódzkie / Dobrydział
  • piankowanie stelaży meblowych

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Obsługa solarium, obsługa klienta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź
łódzkie / Łódź
  • Organizowanie pracy biura Wojewódzkiego Komendanta OHP. Prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej.Przyjmowanie korespondencji (również w formie elektronicznej) i...

  • Dodane: wczoraj
Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź
łódzkie / Łódź
  • Prowadzenie rekrutacji młodzieży do hufca pracy. Realizacja procesów wychowania zgodnie z ustalonym programem.Współpraca z rodzicami, opiekunami prawnymi, kuratorami uczestników. Stała...

  • Dodane: wczoraj