Praca: Dziewiarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Dziewiarz
Miejsce pracy: Brużyczka Mała
Numer: StPr/20/1296
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn dziewiarskich i brakowanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: zdolności manualne


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Brużyczka Mała


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Brużyczka Mała
  • obsługa maszyn dziewiarskich i brakowanie towaruWymagania konieczne:Uprawnienia: zdolności manualneWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-10-16
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Brużyczka Mała
  • obsługa maszyn dziewiarskich kontrola i brakowanie towaruWymagania konieczne:Uprawnienia: zdolności manualneWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-10-14
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • maszyny skarpetkoweWymagania konieczne:Zawód: Dziewiarz (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:umiejętność obsługi maszyn dziewiarskich do...

  • Dodane: 2020-10-09
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Brużyczka Mała
  • obsługa maszyn dziewiarskich i brakowanie towaruWymagania konieczne:Uprawnienia: zdolności manualneWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-10-07