Praca: Elektromonter Napowietrznych Linii WN

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku niemieckim, poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Elektromonter Napowietrznych Linii WN
Twój zakres obowiązków
  • Budowa, modernizacja, eksploatacja linii napowietrznych WN na terenie całego kraju i poza granicami Polski
Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia SEP bez ograniczeń napięcia
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • 2 lata doświadczenia przy budowie linii napowietrznych wysokiego napięcia, 110kV - 400kV
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych procedur i systemu pracy
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów zagranicznych (5/2 lub 10/4)
  • Doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
To oferujemy
  • Ciekawą pracę na budowach za granicą oraz w Polsce
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w delegacji)
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość długoterminowej współpracy