Praca: Elektromonter


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Elektromonter
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1176
OBOWIĄZKI:
montaż i serwwis instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
łódzkie / Płyćwia
  • MONTAŻ URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCHWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2020-12-03
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łowicz
  • Elektromonter (elektryk) zakładowyWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:uprawnienia elektryczne do 1kv

  • Dodane: 2020-11-27
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Kamieńsk
  • wg. programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - budowa kanałów teletechnicznych- przygotowanie trasy wykopu z rurami ochronnymi i oznakowaniem- wciąganie kabli do kanałów, ręcznie lub przy użyciu urządzeń pneumatycznych typu: udarowy...

  • Dodane: 2020-11-12