Praca: Fryzjer/ fryzjerka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Fryzjer/ fryzjerka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1687
OBOWIĄZKI:
Kompleksowe strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, stylizacja fryzur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjerstwo


Wymagania inne:

minimum kurs lub staż

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • - mycie włosów klientów, - wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych,- doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji, - strzyżenie i...

  • Dodane: 2020-11-30
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • przedłużenia włosów metodami: Hollywood buid-up, Italian buil-up, Ring build-up, Micro expanding, Polimeric build-up, wykonania fryzur sportowych, dziennych i wieczorowych, okolicznościowych,...

  • Dodane: 2020-11-25
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -farbowanie, -strzyżenie;Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inneWymagania inne:umiejętności fryzjerskie

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
łódzkie / Bełchatów
  • Fryzjer męska.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2020-11-16