Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fryzjer
Miejsce pracy: Kamieńsk
Numer: StPr/18/1573
OBOWIĄZKI:
strzyenie damsko- męskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Miejsce pracy:

Kamieńsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjneWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Głuchów
  • Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosów, utrzymanie czystości na miejscu pracy.Wymagania konieczne:Uprawnienia: - badanie do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Dodane: 2018-12-11

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - obsługa komputera, - sprzątanie (zamiatanie, mopowanie i inne czynności...

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Rzgów
  • Fryzjerstwo damskieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: doświadczenie na w/w stanowisku minimum 1 rok