Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fryzjer
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/19/0528
OBOWIĄZKI:

mycie, suszenie, ukladanie wlosow, podstawy ciecia wlosow, farbowania, dobor kosmetykow do pielegnacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Ozorków
  • strzyżenie i układaniewłosów,koloryzacja, andulacja,balejaz, pielęgnacja włosów,dbanie o przadek w miejscu pracyWymagania konieczne:Uprawnienia: umiejętności fryzjerskie Uprawnienia:...

  • Dodane: 2019-06-13

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Zgierz
  • 1. Strzyżenie, 2. Czesanie, 3. Koloryzacja.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: chęć do pracy

  • Dodane: 2019-06-12

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Rzgów
  • Fryzjerstwo damskieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: doświadczenie na w/w stanowisku minimum 1 rok

  • Dodane: 2019-06-10

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Warta
  • Czesabie fryzur,farbowanie,twała andulacja. Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2019-06-08