Praca: Inspektor w referacie inwestycji, zamówień publicznych i planowania przestrzennego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Inspektor w referacie inwestycji, zamówień publicznych i planowania przestrzennego
Miejsce pracy: Sulejów
Numer: StPr/21/0765
OBOWIĄZKI:
"stanowisko konkursowe"planowanie i realizacja zadań inwestycyjnych; przygotowywanie planów finansowych oraz rozliczanie wykonanych nakładów w zakresie rzeczowym i finansowym; przygotowywanie warunków technicznych i specyfikacji; przygotowywanie merytoryczne materiałów do wniosków o pozyskanie środków zewnętrznych; przygotowywanie dokumentacji inwestycyjnych i odbiorowych w zakresie inwestycji budowlanych; nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych; uczestnictwo w przygotowaniach planów strategicznych i rozwojowych dla miasta i gminy; współpraca z gestorami sieci oraz z Miejskim Zarządem Komunalnym; prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości wynikajacej z powierzonego zakresu obowiązków; przygotowywanie projektów uchwał;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, dobry stan zdrowia.Wymagania dodatkowe: doświadczenie związane z pracą w administracji,umiejętność pracy w zespole, myślenia strategicznego i analitycznego, analizy problemu i poprawnego wyciągania wniosków, samodzielność , kreatywność, znajomość przepisów ustaw [kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o samorządzie gminnym, o finansach publicznych, Prawa budowlanego, ustawy o drogach publicznych, ustawy Prawo-zamówień publicznych, ustawy o gospodarce nieruchomościami].

Miejsce pracy:

Sulejów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim