Praca: Inżynier procesu

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Inżynier procesu
Miejsce pracy: Smolice
Numer: StPr/22/0714
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie wiedzą na temat produktów Engineering Paper, ich właściwości fizykochemicznych, składu materiału, funkcjonalności, surowców itp. Właściwą koordynację wszystkich działań związanych ze zmianami mającymi bezpośredni lub pośredni wpływ na produkt, takich jak: Badania i rozwój produktów i procesów Wdrożenie i zatwierdzenie nowych lub modyfikacja istniejących produktów Wprowadzenie substytutów, zmianę składu materiału, substancji lub stężeń, które mogą wpłynąć na funkcjonalność produktu. Przepływ informacji między operacją, zespołem sprzedaży, zespołem jakości procesu i zespołem R&D na poziomie lokalnym i globalnym Walidacja i akceptacja zmian procesu w stosunku do projektu produktu. Wdrażanie i rozwijanie systemów zbierających i analizujących on-line dane procesowe - Industry

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: KURS MS EXECEL

Wymagania inne:

[Inne] : Wysokie zdolności analityczne, znajomość statystycznych metod analizy danych oraz wyciągania wniosków z takich analiz oraz określanie powiązań i zależności pomiędzy poszczególnymi parametrami / danymi Wykształcenie wyższe w dziedzinach związanych z przemysłem papierniczym lub zarządzaniem procesami.

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu