Praca: Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/22/0431
OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarówGIEŁDA PRACY W PUP W ŁASKU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : - okres próbny – 3 miesiące- wynagrodzenie + możliwość premii- zatrudnienie od zaraz: TAK- orzeczenie o niepełnosprawności - 1 osoba

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 110 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku