Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Kelner
Miejsce pracy: Ścieki
Numer: StPr/18/0691
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, organizowanie imprez okolicznościowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: - badanie do celów sanitarno - epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Ścieki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Proszenie
  • OBSŁUGA KLIENTÓW - PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ OD KLIENTÓW, PODAWANIE POSIŁKÓW DO STOLIKAWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweWymagania inne:Praca w godzinach 10.00-14.00. Wymagane...

  • Dodane: 2019-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Raducki Folwark
  • Przyjmowanie zamówień.Przyjmowania zapłaty, wydawanie reszty.Dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie.Dbanie o ład i porządek na sali.Dbanie o właściwy stan techniczny...

  • Dodane: 2019-01-15

Queens Gliwice

łódzkie /
  • Praca w Gliwicach.miła aparycjaumiejętność pracy w zespolepraca w godzinach nocnych

  • Dodane: 2019-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • Obsługa kast fiskalnej.Rozliczanie codziennego utargu.Obsługa klientów przy składaniu zamówień i ich realizacji.Serwowanie dań podczas codziennej obsługi klientów oraz podczas przyjęć...

  • Dodane: 2019-01-10