Praca: Kierowca c + e


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Kierowca c + e
Miejsce pracy: Wodzin Prywatny
Numer: StPr/21/0746
OBOWIĄZKI:
Przewóz piasku z kopalni w Wodzinie Prywatnym do Łodzi, przewóz ciągnikiem siodłowym z naczepą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziany staż pracy

Miejsce pracy:

Wodzin Prywatny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

łódzkie / Kutno
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej, wykonywanie kosztorysów, inwentaryzacje obiektów budowlanych na potrzeby dokumentacji projektowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Praca z dziećmi 3-7 lat, prace pomocowe przy dzieciach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Wymagania inne: praca z dziećmi niepełnosprawnymi,mile widziany-kurs opiekunki...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -prowadzenie ciągnika rolniczego-prace mechaniczne ,-obsługa samochodów,-do przyuczenia, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -obsługa komputera,-pomocnicze proste prace biurowe, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera

  • Dodane: wczoraj