Praca: Kierowca kat d. autobusu


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Kierowca kat d. autobusu
Miejsce pracy: Poddębice
Numer: StPr/22/0379
OBOWIĄZKI:

Przewóz osób na trasie Łęczyca - Łódź

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. D

Miejsce pracy:

Poddębice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Koźle
  • doręczanie i odbieranie przesyłek paletowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • załadunek i wywóz odpadów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: - sprawność fizyczna - praca w godz. 06.00-...

  • Dodane: 2022-05-17

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

  • Dodane: 2022-05-17

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Przewóz części i akcesoriów do pojazdów, akcesoriów motoryzacyjnych, zaopatrzenie firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania...

  • Dodane: 2022-05-16