Praca: Kierowca Samochodu Ciężarowego

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Kierowca Samochodu Ciężarowego
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • Dostarczanie materiałów na teren budowy
  • Transport po terenie budowy
  • Staranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C lub kat. C+E
  • Badania psychotechniczne
  • Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.