Praca: Kierowca samochodu ciężarowego c+e


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca samochodu ciężarowego c+e
Miejsce pracy: Biestrzyków Mały
Numer: StPr/21/0406
OBOWIĄZKI:

transport towarów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Biestrzyków Mały


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • rozładunek, załadunek, dostarczanie materiałów budowlanych do klienta, magazynowanie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przygotowywanie towarów do wysyłki oraz dostarczanie ich do klientów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Stawowice
  • Kierowca pojazdu ciężarowego w transporcie międzynarodowym w relacji Polska- Litwa-Łotwa- Czechy- Słowacja Wymagania konieczne: Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E...

  • Dodane: 2021-05-14

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • szykowanie i dostaw towaru Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: praca w zespole

  • Dodane: 2021-05-14