Praca: Kierowca samochodu dostawczego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/18/1674
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

F. L. Polska Sp. z o. o.

łódzkie /
  • CZEGO MOŻECIE OD NAS OCZEKIWAĆ:Gwarantujemy klarowny, atrakcyjny oraz terminowy system wynagradzaniaPremie uznaniowe, roczny bonus stażowy oraz roczną nagrodę za bezszkodową jazdęZwrot...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Dzierżązna
  • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:umiejętność koncetracji podczas prowadzenia pojazdu

  • Dodane: 2019-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Wola Cyrusowa-Kolonia
  • zatowarowywanie przedsiębiorstw, dostawa towarów do klienta oraz odbiór dostaw od dostawcówWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kategorii...

  • Dodane: 2019-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Kierowanie samochodem dostawczym, wypełnianie dokumentacji transportowej. Miejsce wykonywania pracy: kraje UE + tereny wschodnie. Wymagania konieczne:Język: angielski, w mowie - A1 -...

  • Dodane: 2019-01-15