Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0584
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów na terenie UE, wypełnianie dokumentów przewozowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- praca na terenie krajów UE- umiejętność wypełniania dokumentów przewozowych- doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy-1/2 etatu

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli