Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Sulejów
Numer: StPr/21/0552
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pojazdu zgodnie z przepisami ruchu drogowego,dbanie o stan techniczny i sprawność pojazdu, dotrzymywanie terminu załadunku i rozładunku towarów,Transport towarów na terenie Polski i Europy.Do wynagrodzenia zasadniczego doliczane są diety w kwotach uzależnionych od kraju w którym wykonywany będzie transport.Minimalna ilość godzin to 20/tydzień z tendencją rosnącą w zależności od dostępności ładunków na giełdzie transportowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagane minimalne doświadczenie-3 miesiące,

Miejsce pracy:

Sulejów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim