Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierowca
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/20/1156
OBOWIĄZKI:

Załadunek towaru, dowóz pieczywa i wyrobów cukierniczych do odbiorców na terenie województwa łódzkiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Miejsce pracy:

Zelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
łódzkie / Zduńska Wola
  • przewóz towarów na terenie Unii Europejskiej, wypełnianie dokumentów przewozowychWymagania konieczne:Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • wyjazdy tygodnioweWymagania konieczne:Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż - lata: 1)Wymagania dodatkowe:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prowadzenie pojazdu do 3,5 tony, nadzór przy załadunku i rozładunku towaru, prawidłowe zabezpieczenie towaru przy załadunkach (palety, biterbox)Wymagania konieczne:Zawód: Kierowca samochodu...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Proszenie
  • dostawa towarów i produktów,Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: wczoraj