Praca: Konserwator dróg


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Konserwator dróg
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0020
OBOWIĄZKI:

proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy dróg

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Świnice Warckie
  • 1. Zapoznanie się z przepisami BHP oraz obowiązującym regulaminem pracy,2. Przeprowadzanie konserwacji częsci zgodnie z instrukcją,3. Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,4....

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Drzewica
  • ZGODNY ZE STANOWISKIEM Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Drzewica
  • PEŁNIENIE ROLI KIEROWCY SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO, PROWADZENIE KONSERWACJI I REMONTÓW BIEŻĄCYCH, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

  • Dodane: 2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Ścichawa
  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: umiejętność wykonywania prac...

  • Dodane: 2021-02-26