Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/18/3659
OBOWIĄZKI:

zabiegi z zakresu kosmetyki zachowawczej i upiększającej ze szczególnym wskazaniem na stylizację paznokci

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Kurs stylizacji paznokci

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wykonywanie manicure, pedicure, zabiegów z zakresu kosmetyki, pielęgnacyjnej, upiększającej, zabiegi pielęgnacyjne twarzyWymagania konieczne:Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 0,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Koluszki
  • zabiegi kosmetyczneWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Przedbórz
  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: kurs kosmetyczkiUprawnienia: umiejętność...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

łódzkie / Drzewica
  • zabiegi kosmetyczne, regulavcja brwii, makijażWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj