Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Czarnocin
Numer: StPr/21/0499
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów na twarz oraz ciało; henna; manicure; pedicure.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wyksztełcenie - kosmetyczne: zasadnicze zawodowe, średnie, policealne.

Miejsce pracy:

Czarnocin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Wykonywanie henny, 2. Stylizacja paznokci, pedicure 3. Pomoc w zabiegach kosmetycznych, 4. Obsługa solarium, 5. Inne czynności zlecone przez pracodawcę. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Dodane: 2021-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • Praca z klientem jako kosmetyczka Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: kosmetolog Wymagania inne: wykształcenie min. średnie o kierunku kosmetolog umiejętności...

  • Dodane: 2021-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Czarnocin
  • Wykonywanie zabiegów na twarz oraz ciało; henna; manicure; pedicure. Wymagania inne: Wyksztełcenie - kosmetyczne: zasadnicze zawodowe, średnie, policealne.

  • Dodane: 2021-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: kurs kosmetyczny

  • Dodane: 2021-04-19