Praca: Kucharz kuchni ukraińskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kucharz kuchni ukraińskiej
Miejsce pracy: Nowy Adamów
Numer: StPr/19/0009
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dań kuchni ukraińskiej według oryginalnych receptur z wykorzystaniem przypraw kuchni ukraińskiej,utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość kuchni ukraińskiej,receptur i przypraw

Miejsce pracy:

Nowy Adamów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu