Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kucharz
Miejsce pracy: Rąbień AB
Numer: StPr/20/1658
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie i obróbka art. spożywczych, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

do przyuczenia

Miejsce pracy:

Rąbień AB


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - przygotowywanie potraw kuchni arabskiej Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:- znajomość i umiejętność przygotowywania potraw kuchni arabskiej

  • Dodane: 2020-11-26
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Rzgów
  • przygotowywanie dań kuchni indyjskiej ( martynata Tikka, Tikka Masala) i malezyjskiej ( Asam Laksa, Nasi Lemak, Roti Canai) według oryginalnych przepisów, obsługa Sensor SRMWymagania...

  • Dodane: 2020-11-26
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Przygotowywanie posiłków nowoczesnej kuchni street food z elementami kuchni amerykańskiej oraz azjatyckiej. Pracownik mający specjalizacje w smażeniu mięs, wędzeniu, dobrej znajomości grilli...

  • Dodane: 2020-11-26
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • Przygotowywanie potraw.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIEWymagania inne:[Inne] : ważna książeczka sanepidowska

  • Dodane: 2020-11-24