Praca: Kupiec

Ogłoszenie numer: 4264001, z dnia 2021-02-27

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Kupiec

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych dostawców produktów, tkanin i akcesoriów – Chiny, Indie, Bangladesz i inne kierunki,
  • Negocjowanie warunków zakupu,
  • Nadzorowanie procesu produkcji,
  • Dbałość o terminowość oraz o jakość prowadzonych produktów,
  • Obsługa zamówień.

Wymagania

  • Mile widziane na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami,
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w tym Excel na poziomie swobodnego raportowania danych,
  • Wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań.

Oferujemy

  • Pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji,
  • System wdrożenia oraz szkoleń startowych,
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowania,
  • Wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania,
  • Rozwój zawodowy,
  • Możliwość dołączenia do pakietu sportowego i/lub ubezpieczenia grupowego.