Praca: Lider ustawiacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Lider ustawiacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5368
OBOWIĄZKI:

- analizowanie problemów na maszynie, wskazywanie rozwiązań oraz szkolenie pracowników produkcji w tym zakresie - wykonanie zmian asortymentu poprzez oprzyrządowanie maszyn odpowiednich grup ILLIG, BGR, KOCH, FFS (przezbrojenie maszyn) - zapewnienie utrzymania parametrów urządzeń w tym zakresie Praca na trzy zmiany w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 lub w systemie weekendowym 06:00-18:00; 18:00-06:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność analizowania problemów na maszynach odp. grup oraz wykonywania zmian asortymentów poprzez oprzyrządowanie maszyn odp. grup ILLIG, BGR, KOCH, FFS (przezbrojenie maszyn) ukończone szkolenie z w/w czynności potwierdzone certyfiaktem

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi