Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Magazynier
Miejsce pracy: Kietlin
Numer: StPr/18/1682
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Chęci do pracy
Uprawnienia: ! umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Komunikatywność

Miejsce pracy:

Kietlin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

LeasingTeam Sp. z o.o

łódzkie / Łódź
  • załadunek, rozładunek towarów;kompletacja zleceń;zlecone prace porządkowe na magazynie.dyspozycyjność;chęć do pracy.

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Rogowiec
  • Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym, (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na...

  • Dodane: 2019-01-15

Pamapol S.A.

łódzkie / Rusiec
  • Oczekiwania:Uprawnienia na wózki widłowe UDTDyspozycyjność do pracy zmianowejTerminowe wykonywanie zleconych zadańDoświadczenie na podobnym stanowiskuObowiązki:Obsługa wózka...

  • Dodane: 2019-01-15

MONNARI TRADE S.A.

łódzkie / Łódź
  •  Wymagania:bardzo dobry stan zdrowiaprawo jazdy kat. Bdoświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczegodoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskudyspozycyjność, gotowość do podróży...

  • Dodane: 2019-01-15