Praca: Magazynier

Poznaj Nas ! Jesteśmy producentem, importerem, dystrybutorem art. BHP dla branży spożywczej. Szczegółowe informacje o firmie znajdziesz na naszej stronie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kuśnie

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw towarów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru
  • Kompletacja i wydanie zamówienia klientów zgodnie z dokumentacją
  • Odpowiednie rozmieszczanie towarów na magazynie
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Przestrzeganie procedur magazynowania towarów
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonych i wydawanych towarów z zamówieniami
  • Rozładunek i załadunek towarów
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej
  • Umiejętność obsługi wózka (mile widziane uprawnienia UDT)
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)