Praca: Masażysta


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Masażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5962
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie masaży balijskich

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

umiejętność wykonywania masażu balijskiego

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie masażu tajskiego Umowa o pracę na czas określony: 3 lata. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w...

  • Dodane: 2021-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Wykonywanie masażu balijskiego Wykonywanie masażu ajurwedyjskiego Sprzątanie miejsca pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Akredytowany kurs...

  • Dodane: 2021-01-01