Praca: Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Masażysta
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/7273
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie masażu THAI CLASSIC THAI WAT PHO - wykonywanie masaży olejkami, gorącymi stemplami - wykonywanie masaży z zakresu refleksologii - praca w dni wolne - umowa o pracę na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Akredytowany kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 520 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi