Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Dąbrówka Wielka
Numer: StPr/22/0568
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów wulkanizacyjne, nabijanie i konserwacja klimatyzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

znajomość mechaniki pojazdowej, urządzeń i serwisowania mile widzane - do przyuczenia

Miejsce pracy:

Dąbrówka Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu