Praca: Młodszy kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Młodszy kucharz
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0124
OBOWIĄZKI:

Poznanie zasad organizacji i funkcjonowania firmy o profilu gastronomicznym. Sporządzanie różnego rodzaju potraw mięsnych, warzywnych, zup i przekąsek. Dekorowanie potraw. Poznanie zasad przechowywania produktów do wytwarzania żywności. Dokonywanie oceny zgodności wykonania potraw zgodnie z ich recepturą. Udział w ustalaniu jadłospisu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu