Praca: Młodszy monter

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Młodszy monter
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/1359
OBOWIĄZKI:
Montaż rolet, żaluzji, markiz, pergoli itp.
Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz podobne oferty

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych Przygotowanie rur do spawania oraz cięcie i gięcie...

  • Dodane: dzisiaj

Lambda S.A.

łódzkie /
  • (Szwecja) Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami do montażu g-k Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie ok 10 000 zł netto/ msc Umowa o pracę z...

  • Dodane: wczoraj

Grupa MGN

łódzkie /
  • Opis stanowiska: Praca przy montażu okien. Technologia szkło - aluminium. Praca ze zwyżek, platform roboczych. Wymagania: Doświadczenie w pracach budowlano -montażowych.. Zdolność do pracy na...

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Rogóźno
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-09-22