Praca: Młodszy specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Młodszy specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

miejsce pracy: Skierniewice, Nr ref.: JW/049/1121

Twoje zadania:

  • sprzedaż rachunków osób fizycznych
  • sprzedaż rachunków firmowych
  • sprzedaż kredytów dla osób fizycznych
  • sprzedaż prostych produktów kredytowych dla firm
  • realizacja planów sprzedażowych oraz aktualnych priorytetów Banku
  • obsługa kasowa

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • ogólna wiedza makroekonomiczna
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w finansach
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego