Praca: Młodszy Specjalista Informatyk

Ogłoszenie numer: 2210947, z dnia 2018-12-07

Dagosys s.c.

Firma produkuje oprogramowanie dla branży medycznej.

Młodszy Specjalista Informatyk

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Wsparcie telefoniczne dla użytkowników aplikacji.
  • Serwis zdalny systemów i aplikacji.
  • Wdrożenia systemów i szkolenia użytkowników (wyjazdy).
  • Przygotowanie dokumentacji.
  • Testy nowych wersji oprogramowania.

Wymagania

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji (firewall, sieć, storage, shell, skrypty) .
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows dla desktopów, w zakresie instalacji i konfiguracji (firewall, sieć).
  • Znajomość jednego z języków skryptowych: Perl, Python, Ruby.
  • Znajomość PostgreSQL i SQL w stopniu "średnim".
  • Znajomość standardów DICOM i HL7 będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość technologii Java, JavaEE, JBoss, Wildfly, HTML i CSS, XSLT.
  • Otwartość i komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i komunikację.

Oferujemy

  • Elastyczne warunki pracy.
  • Narzędzia pracy: Laptop i telefon.
  • Samochód służbowy na wyjazdy do klienta.