Praca: Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Monter mebli
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5374
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie elementów i montowanie mebli, pasowanie podzespołów i zespołów- mocowanie okuć, obsługa mechanicznych przyrządów montażowych i przyrządów o napędzie elektrycznym- posługiwanie się urządzeniami takimi jak: wkrętarka PARKSIDE PDSSA 20-LI, przyrząd do połączeń kołkowych WOLFCRAFT, wyrzynarka Bosch GST 150 CE, młotki, kombinerki, klucze płaskie i imbusowe- posługiwanie się piłą formatową Holzmann FKS 315VFN-3200Umowa zlecenie na okres 18-36 m-cy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętność kompletowania elementów i montowania mebli, pasowania podzespołów i zespołów - umiejętność mocowania okuć, obsługi mechanicznych przyrządów montażowych i przyrządów o napędzie elektrycznym - umiejętność posługiwania się urządzeniami takimi jak: wkrętarka PARKSIDE PDSSA 20-LI, przyrząd do połączeń kołkowych WOLFCRAFT, wyrzynarka Bosch GST 150 CE, młotki, kombinerki, klucze płaskie i imbusowe- umiejętność posługiwania się piłą formatową Holzmann FKS 315VFN-3200

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi