Praca: Monter ociepleń budynków


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Bratoszewice
Numer: StPr/20/1504
OBOWIĄZKI:

izolacja termiczna,przewóz narzędzi i pracowników na miejsce pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Bratoszewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Łódź
  • Przygotowywanie dokumentacji i wdrażanie projektów.Nadzór i bieżąca kontrola nad dokumentacją projektów.Nadzór nad terminowym przekazaniem dokumentów projektowych.Przygotowanie pełnej...

  • Dodane: 2021-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Kutno
  • 1. Obsługa biura handlowego i klienta,2. Prowadzenie korespondencji,3. Fakturowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Dodane: 2021-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

łódzkie / Brzeziny
  • praca fizyczna w zakładzie pogrzebowym przy obsłudze ceremonii pogrzebowych bez czynności związanych z przygotowaniem osoby zmarłej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: 2021-01-26