Praca: Monter pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter pojazdów
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0468
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów nadwozi samochodów ciężarowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Montaz elementów nadwozi samochodów ciężarowych

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Norautron Electronics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Do zadań Pracownika należeć będzie: wykonywanie czynności montażowych, montaż ręczny oraz montaż mechaniczny zgodnie z dokumentacją techniczną produktu, odpowiedzialność za powierzony...

  • Dodane: dzisiaj

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Do Twoich zadań będzie należeć: Montaż drobnych elementów Dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów Realizacja zleceń produkcyjnych Stosowanie procedur i instrukcji i na stanowisku...

  • Dodane: wczoraj

Grupa MGN

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: poszukujemy pracowników do montażu hal logistycznych praca na elewacji przy montażu kasetonów, blach, płyt typu „sandwich” Wymagania: Podstawowe: obsługa...

  • Dodane: 2021-04-17

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych. Praca w delegacji. Praca fizyczna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-16