Praca: Murarz-tynkarz (pracownik budowlany)


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Murarz-tynkarz (pracownik budowlany)
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/18/1187
OBOWIĄZKI:

Prace murarskie, przygotowawcze prace tynkarskie, inne prace budowlane.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz-tynkarz*
Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • murowanie, przygotowywanie zapraw, montaż szalunkówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweWymagania inne:umiejętność murowania, przygotowywania zapraw, montażu szalunków

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Wykonywanie robót murarskich

  • Dodane: 2018-12-07

DESTYLATOR

łódzkie /
  • Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Orlean).   Prace ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, szalunki i zbrojenia. doświadczenie jest mile widziane gotowość do wyjazdu

  • Dodane: 2018-12-07

DESTYLATOR

łódzkie /
  • Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Orlean).   Prace ogólnobudowlane, prace wykończeniowe, szalunki i zbrojenia. doświadczenie jest mile widziane gotowość do wyjazdu

  • Dodane: 2018-11-29