Praca: Nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Makowiska
Numer: StPr/21/0055
OBOWIĄZKI:
Wspomaganie nauczyciela wychowania przedszkolnego w processie kształcenia i wychowania; prowadzenie specjalistycznych zajęć indywidualnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

umiejętność pracy z dziećmi, uprawnienia z pedagogiki specjalnej, uprawnienia z wychowania przedszkolnego oraz oligofrenopedagogiki mile widziane.

Miejsce pracy:

Makowiska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie