Praca: Operator Koparki

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Operator Koparki
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • obsługa koparki obrotowej terenie budowy
  • kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi koparki
  • Badania psychotechniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość mechaniki maszyn budowlanych
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.