Praca: Operator maszyn do obróbki drewna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Operator maszyn do obróbki drewna
Miejsce pracy: Janowice
Numer: StPr/20/0407
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa maszyn stolarskich, strugarki, tokarki, wiertarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

Miejsce pracy:

Janowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Janowice
  • 1. Obsługa maszyn stolarskich, strugarki, tokarki, wiertarkiWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: obsługa maszyn i...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przygotowywanie materiałów do produkcji, obsługa maszyny włókienniczej, uporządkowanie stanowiska pracyWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-30
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • obsługa maszyny szklarskiej - do przyuczeniaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-30
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • operator maszyn poligraficznych i maszyn do produkcji kartonówWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2020-11-30