Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/4408
OBOWIĄZKI:

- prace produkcyjne - obsługa maszyn tj. tłocznie, prasy, wykrawarki metali, giętarki, maszyny pianujące, maszyny pakujące-termogrzewarki - obsługa maszyny do termoformowania płyt z polistyrenu SILLA SSN-117-01-01 - praca w obcojęzycznym zespole - miejsce wykonywania pracy: Łódź, u. Wierzbowa 21/1 + teren całej Polski - godziny pracy: 6-14 - praca w dni wolne - umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny do termoformowania płyt z polistyrenu SILLA SSN-117-01-01 umiejętność obsługi: tłoczni, pras, wykrawarek metali, giętarek, maszyn pianujących umiejętność obsługi maszyny pakującej - termogrzewarki mile widziane doświadczenie na oferowanym lub podobnym stanowisku komunikatywna znajomość języka wietnamskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi