Praca: Operator minikoparki

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Operator minikoparki
Miejsce pracy: Żarnów
Numer: StPr/22/0756
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE ROBÓT PRZYGOTOWAWCZYCH I WYKOPÓW POD BUDOWĘ LINII KABLOWYCH I URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH, WYKONYWANIE ZADAŃ ZLECONYCH PRZEZ PRZEŁOŻONEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA OPERATORA MINIKOPARKI, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA STANOWISKU OPERATOR MINIKOPARKI

Miejsce pracy:

Żarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie