Praca: Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Piekarz
Miejsce pracy: Wola Blakowa
Numer: StPr/21/0026
OBOWIĄZKI:
wypiekanie pieczywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Piekarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Wymagania inne:

3 miesiące doświadczenia

Miejsce pracy:

Wola Blakowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku