Praca: Pielęgniarka


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0070
OBOWIĄZKI:
Dyżur nocny oraz rozdysponowanie leków[Umowa zlecenie] : Próbny - 3 miesiące z miożliwością przedłużenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,79 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Synevo Sp. z o.o.

łódzkie / Głowno
  • Opis stanowiska Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań oraz u pacjenta; Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań; Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją...

  • Dodane: wczoraj

Fresenius

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Warto z nami pracować, gdyż: troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii koronawirusa, mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów, pracujemy na własnym,...

  • Dodane: wczoraj

DIAKO Soziale Einrichtungen GmbH

łódzkie /
  • znajomość j. niemieckiego mile widziana

  • Dodane: 2021-01-12

Fresenius

łódzkie / Sieradz
  • Warto z nami pracować, gdyż: troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii koronawirusa, mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów, pracujemy na własnym,...

  • Dodane: 2021-01-11