Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Proszenie
Numer: StPr/20/1543
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie półproduktów dla kucharza, wykonywanie poleceń kucharza, sprzątanie stanowiska pracy po i w czasie pracy.Praca zmianowa w godz:7.00-1.00, 15.00-19.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w pracy w kuchni, mile widziana znajomość potraw wschodniej kuchni.

Miejsce pracy:

Proszenie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim