Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0089
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie produktów do wyrobu pizzy, wypiek pizzy, dbanie o higienę i czystość na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęci do pracy

Wymagania inne:

co najmniej dwa tygodnie doświadczenia w wyrabianiu pizzy

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach